www.cvonline.hu

Senior Rendszergazda

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Biztosítói folyamatokat támogató (Microsoft) rendszerek és interfészeinek üzemeltetése (telepítés, adminisztráció, felügyelet, karbantartás, konfigurálás, frissítések és javítócsomagok telepítése, hibaelhárítás, probléma elhárítás, stb.);
- Teljesítmény elemzés, optimalizálás Microsoft környezetben;
- Fejlesztési projektben szakmai támogatás nyújtása;
- Specifikált igények szerinti paraméterezések elvégzése a fejlesztést nem igénylő módosítások esetén;
- Tesztelés támogatás;
- Felhasználók támogatása;
- Rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk karbantartása

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
- Legalább 4-5 év releváns szakmai tapasztalat
- MS-SQL magas szintű üzemeltetői és felhasználói ismerete;
- Windows operációs rendszeren szerzett üzemeltetési és alkalmazás adminisztrátori gyakorlat;
- Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség;
- Önállóság, stressztűrő képesség;
- Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet;
- Jó kommunikációs készség;
- Pontosság, precizitás, megbízható, felelősségtudatos munkavégzés

Előny:
- AS/400 rendszer ismeret, gyakorlat
- Oracle adatbázis ismeretek;
- programozási ismeretek;

Amit kínálunk:

- Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér,
- Fejlődési lehetőség,
- Dinamikus csapat.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -