www.cvonline.hu

Senior rendszergazda

  • A hirdetés 494 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Senior Rendszergazda

Feladatok:

  • Teljes körű felelősséggel tartozik a vállalatnál működő szoftverek zavartalan működéséért Magyarországon és Szlovéniában
  • FMS alkalmazás működtetése, bevezetése, folyamatos fejlesztése a felmerülő igényeknek megfelelően (külső, belső igények)
  • FMS oktatás a felhasználók részére (külső, belső)
  • FMS alkalmazással kapcsolatosan felmerülő problémák megoldása – SLA figyelembevételével

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • SQL adatbázis kezelő biztos ismerete
  • FMS rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség, precizitás és proaktivitás
  • Minimum 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:
Magyarország

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címen.