www.cvonline.hu

Senior rendszergazda

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1022715

Partnercégünk számára keresünk elhivatott, nagy szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a teljes rendszer üzemeltetésével kapcsolatos felatok ellátása
  • napi rendszergazdai feladatok ellátása
  • hibák analizálása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • új technológiák tesztelése, bevezetése
  • rendszerek finomhangolása, teljesítményoptimalizálás
  • IT támogatás nyújtása hardveres, szoftveres kérdésekben

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-4 év gyakorlati tapasztalat hasonló téren
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Szerver kliens architektura és vizualizáció
  • SQL, ERP Platform system management ismeretek
  • AS400 Platform ismerete

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség, stabil, nagy múltú cégnél
  • versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • ISO27001 ismerete

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa

Kategória
IT / Informatika
Régió
Zala