SENIOR RENDSZERGAZDA (WINDOWS KÖRNYEZETBEN, MS-SQL) (HF-11-7908)

  • Frissítve 18 napja

Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

SENIOR RENDSZERGAZDA (WINDOWS KÖRNYEZETBEN, MS-SQL)
HF-11-7908)

pozícióba Budapestre.

Feladat:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs  (MS Exchange, MS SQL) környezetben
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása
  • Storage környezet felügyelete
  • Virtuális kiszolgáló környezet (VMware) üzemeltetése
  •  IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Support tevékenység ellátása

Elvárások:

  • Több éves rendszergazdai tapasztalat Windows kiszolgálói környezetben
  • Informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • MS-SQL üzemeltetői ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7908” –as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest