SENIOR RENDSZERGAZDA (WINDOWS KÖRNYEZETBEN, MS-SQL) (HF-11-7859)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

SENIOR RENDSZERGAZDA (WINDOWS KÖRNYEZETBEN, MS-SQL)

(HF-11-7859)

pozícióba

Budapestre.

Feladat

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs  (MS Exchange, MS SQL) környezetben
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása
  • Storage környezet felügyelete
  • Virtuális kiszolgáló környezet (VMware) üzemeltetése
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Support tevékenység ellátása

Elvárások

  • Több éves rendszergazdai tapasztalat Windows kiszolgálói környezetben
  • Informatikai szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • MS-SQL üzemeltetői ismerete

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7859” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest