www.cvonline.hu

SENIOR RENDSZERGAZDA (MS-SQL)

  • A hirdetés 276 napja lejárt

A Magyar Posta Biztosító Zrt. és a Magyar Posta Életbiztosító Zrt. egy dinamikusan növekvő nemzetközi konszern tagjaként, a magyar biztosítási piac meghatározó szereplőjeként informatikai területre keres

SENIOR RENDSZERGAZDÁT (MS-SQL).

Főbb feladatok, munkák:

  • Biztosítói folyamatokat támogató (Microsoft) rendszerek és interfészeinek üzemeltetése (telepítés, adminisztráció, felügyelet, karbantartás, konfigurálás, frissítések és javítócsomagok telepítése, hibaelhárítás, probléma elhárítás, stb.);
  • Teljesítmény elemzés, optimalizálás Microsoft környezetben;
  • Fejlesztési projektben szakmai támogatás nyújtása;
  • Specifikált igények szerinti paraméterezések elvégzése a fejlesztést nem igénylő módosítások esetén;
  • Tesztelés támogatás;
  • Felhasználók támogatása;
  • Rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség és többéves szakirányú tapasztalat;
  • MS-SQL magas szintű üzemeltetői és felhasználói ismerete;
  • Windows operációs rendszeren szerzett üzemeltetési és alkalmazás adminisztrátori gyakorlat;
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség;
  • Önállóság, stressztűrő képesség;
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Pontosság, precizitás, megbízható, felelősségtudatos munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AS/400 rendszer ismeret, gyakorlat
  • Oracle adatbázis ismeretek;
  • programozási ismeretek;

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat.

Pályázatra jelentkezés feltételei:

  • Részletes szakmai önéletrajz IT tapasztalatok és tevékenységek megjelölésével,
  • Motivációs levél, fizetési igény és céges referencia megjelölésével.

Ha felkeltettük érdeklődését és megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő