www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1003292
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az egyik patinás hazai pénzintézet leányvállalata, a magyar lízingpiac 24 éve stabil, meghatározó szereplője, a jelenlegi piaci pozíció megtartásával, a meglévő gépjármű finanszírozási termékei mellett újabb lízingtermékek bevezetésével bővíti tevékenységét, melyhez az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

SENIOR RENDSZERGAZDA

munkatársat.

Feladat:
  • Több telephelyes, több száz felhasználós környezetben, Windows server 2003/2008/2012, System Center 2012, Exchange server 2003/2010/2013, O365, MSSQL, (részben Oracle), Hyper-v, Tűzfal rendszerek teljes körű hálózati rendszergazdai (Virtualizáció, user, domain és system management, AD karbantartás, installálás, hangolás, felügyelet, stb.) tevékenység. HP blade és IBM szerverek felügyelete, üzemeltetése.
  • Rendszerfejlesztésekben való részvétel, üzemeltetési, karbantartási feladatok. Felhasználói támogatások (helpdesk)
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség, MCITP és/vagy MCSE, MCSA vizsga megléte
  • Magas szintű Windows server 2008/2012, Exchange 2003/2010/2013, System Center 2012, Virtualizáció, Hyper-v , AD, rendszergazda-adminisztrátori ismeretek
  • Legalább folyamatos 5 éves aktív rendszergazdai tapasztalat a fenti rendszerkörnyezetben
  • Előny SCCM, SCOM, DPM, Sharepoint ismerete
  • Felhasználói szintű angol nyelvtudás
  • B kat. jogosítvány
Amit kínálunk:
  • 8 órás, bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Alapbér + egyéb juttatások
Egyéb:
  • Bérigényét kérjük jelölje meg a pályázatban!
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület (2016. márciustól XIII. kerület)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió