www.cvonline.hu

Senior rendszerelemző (Sz11sem)

  • A hirdetés 242 napja lejárt

Senior rendszerelemző

Sz11sem

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Senior rendszerelemző munkatársat.

Feladatok:

  • A kritikus ún. "quote-to-order" (tehát az ajánlattételtől a megrendelésig terjedő) alkalmazás folyamatos fenntartása, védelmének biztosítása. Ez a fizikai hardverelemeken (operációs rendszerek, virtuális gépek, SQL szerver, Citrix környezet, adatbázis-kezelés, interfészek stb.) kívül minden operációs tevékenységet magában foglal;
  • Az üzleti folyamatok során felhasznált további alkalmazások megismerése és ismeretének elmélyítése;
  • A csapat többi tagjával közösen annak biztosítása, hogy az alkalmazások a lehető legrövidebb állásidő mellett működjenek, a felhasználók támogatás iránti kérései időben teljesüljenek, és a szoftverhibák mielőbb rendeződjenek;
  • A karbantartások, a frissítések és az adatmigrációs munka megtervezése úgy, hogy az a lehető legkisebb mértékben zavarja a felhasználókat;
  • Az új funkciókat és alkalmazásokat kidolgozó, illetve a meglévőket továbbfejlesztő (globális) informatikai projektek irányítása, illetve részvétel azok megvalósításában minden szempontból;
  • A projektekkel kapcsolatos igények egyeztetése a felhasználókkal, költség-haszon szempontú tanácsadás biztosításával.
Tapasztalat:
  • Felsőfokú informatikai vagy azzal egyenértékű tudást biztosító egyéb végzettség;
  • Az SQL, az SQL Server (2012), a VMWare VSphere, a Win2008 Server, a Citrix 6.5 és a SCOM szintű ismerete;
  • A szoftver- és hardvermegoldások, a rendszerek, illetve a termékek tervezésének, fejlesztésének és megvalósításának felügyelete terén szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli egyaránt);
  • Utazási hajlandóság.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő