www.cvonline.hu
Senior Rendszer Adminisztrátor (CITRIX)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 924978
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

  • Nemzetközi innovációs munkahelyi megoldások implementációja és operációja
  • CITRIX környezetek és kötődő technológiai kiegészítők (például NetScaler) implementációja és operációja
  • ASG Cloud Cockpit V8 (System Engineer szint) implementációja és működtetése
  • Ügyféligények kielégítésének érdekében meglévő design dokumentumok beállítása (standard DWP termékek méretezése alapján)
  • Szoros együttműködés közeli és külföldi csapatokkal és technológiai partnerekkel
  • Citrix Server operációk, Citrix Xenapp/Xendesktop Farms operációjáért való felelősség beleértve az ellenőrzés, incident, change és problem menedzsmentet, és hibaelhárítást hibák esetén

  • Befejezett technikai vagy tudományos tanulmányok, számítógépes tudományokra fókuszálva, vagy megegyező technikai tapasztalat
  • Több éves szakmai tapasztalat az integrációs rendszerek megvalósításában (beleértve 2 éves IT engeneer tapasztalatot)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Desktop-Enterprise architektúrákban való erős tapasztalat
  • Microsoft standard alkalmazásokhoz kötődő felület implementációja
  • Szoftver implementációkhoz és CITRIX környezetek operációjához köthető részletes ismeret és gyakorlati tapasztalat
  • A leggyakoribb architektúra designok és design minták ismerete
  • Design eszközökben való jártasság
  • Hálózatok (routing, switching, tűzfalak, stb.) részletes ismerete
  • Képesítések: Citrix CCA or CCEA, Microsoft certifications Windows Server 2012
  • Immidio Profile Management

 Személyes kompetenciák

  • Hajlandó és képes gyorsan tanulni
  • Csapatjátékos, jó kommunikációs és elemző képességekkel rendelkezik
  • Nyitott, szereti a pozitív kihívásokat

Fiatal és barátságos csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoP

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
UX tanácsadó

ACG Reklámügynökség Kft.

UX tanácsadót keresünk az ACG Digitál növekvő ...
Budapest, Pest

Webfejlesztő

Webfejlesztő Az ACG dinamikusan növekvő fejles...

.NET Vezető fejlesztő

HSA Kft.