www.cvonline.hu
Senior Rendszer Adminisztrátor (CITRIX)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 924978
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

  • Nemzetközi innovációs munkahelyi megoldások implementációja és operációja
  • CITRIX környezetek és kötődő technológiai kiegészítők (például NetScaler) implementációja és operációja
  • ASG Cloud Cockpit V8 (System Engineer szint) implementációja és működtetése
  • Ügyféligények kielégítésének érdekében meglévő design dokumentumok beállítása (standard DWP termékek méretezése alapján)
  • Szoros együttműködés közeli és külföldi csapatokkal és technológiai partnerekkel
  • Citrix Server operációk, Citrix Xenapp/Xendesktop Farms operációjáért való felelősség beleértve az ellenőrzés, incident, change és problem menedzsmentet, és hibaelhárítást hibák esetén

  • Befejezett technikai vagy tudományos tanulmányok, számítógépes tudományokra fókuszálva, vagy megegyező technikai tapasztalat
  • Több éves szakmai tapasztalat az integrációs rendszerek megvalósításában (beleértve 2 éves IT engeneer tapasztalatot)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Desktop-Enterprise architektúrákban való erős tapasztalat
  • Microsoft standard alkalmazásokhoz kötődő felület implementációja
  • Szoftver implementációkhoz és CITRIX környezetek operációjához köthető részletes ismeret és gyakorlati tapasztalat
  • A leggyakoribb architektúra designok és design minták ismerete
  • Design eszközökben való jártasság
  • Hálózatok (routing, switching, tűzfalak, stb.) részletes ismerete
  • Képesítések: Citrix CCA or CCEA, Microsoft certifications Windows Server 2012
  • Immidio Profile Management

 Személyes kompetenciák

  • Hajlandó és képes gyorsan tanulni
  • Csapatjátékos, jó kommunikációs és elemző képességekkel rendelkezik
  • Nyitott, szereti a pozitív kihívásokat

Fiatal és barátságos csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoP

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator