www.cvonline.hu

Senior Recruiter

  • A hirdetés 525 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk egy nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat számára, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése;
Fejvadászokkal, munkaerő kölcsönző partnerekkel történő kapcsolattartás;
Jelöltek felkutatása,szűrére, megkeresése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon;
Kapcsolattartás a területi vezetőkkel;
1 fő asszisztens munkájának koordinálása;
Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése.

Követelmények:

Szakirányú végzettség (HR területen)
Legalább 5 év szellemi toborzásban, fejvadászatban szerzett tapasztalat
Vezető kiválasztásában szerzett gyakorlat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Lendületes, proaktív hozzáállás
Megbízhatóság
Kiváló kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió
Helyek Mór
Győr
Oroszlány
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna