Ugrás a tartalomra

Senior Recruiter - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1977)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előny)
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat toborzás-kiválasztásban gyártó cégnél
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • HR területen zöld mezős beruházásban szerzett gyakorlati ismeret előny
  • Külföldi munkavállalók toborzásában szerzett gyakorlat
  • Legalább kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, határozott, magabiztos fellépés
  • Változó környezethez való gyors alkalmazkodóképesség

Feladatok:

  • A szellemi és fizikai munkaerő biztosításához szükséges HR folyamatok kialakítása, működtetése
  • A szellemi és fizikai munkaerő biztosítása a zöld mezős beruházás toborzási stratégiája szerint
  • Toborzás-kiválasztás (felvételi tájékoztatók, tesztírások, interjúk, stb.) koordinálása, részvétel a toborzásban
  • A legmegfelelőbb toborzási csatornák meghatározása
  • Együttműködés, kapcsolattartás külső szolgáltatókkal
  • Létszámigények, munkaköri leírások_ rendszeres egyeztetése, pontosítása az egyes szakterületek vezetőivel
  • A kiválasztási folyamathoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, racionalizálása
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos feladatok koordinálása
  • A munkáltatói márka ismertségének erősítése
  • Munkakeresői adatbázis építése
  • Statisztikák, kimutatások készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari beszállítással foglalkozó cégcsoport zöldmezős beruházással Kecskeméten induló új gyáregysége. Egy lendületes, fiatalos, a HR szakma iránt elkötelezett HR csapat szeretné erősíteni magát egy toborzás-kiválasztásban jártas munkatárssal.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-1977-es referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Kecskemét
Bács-Kiskun
Teljes munkaidős
5-10 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása