www.cvonline.hu

Senior quality mérnök

  • A hirdetés 566 napja lejárt

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.
A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Móri csapatunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények

  • Felsőfokú mérnöki / műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat / minőségbiztosítási tapasztalat
  • Minőségügyi eszközök, szabványok ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Több kihívás. Több lehetőség. Több juttatás.

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk a fizetési igény, illetve a legkorábbi kezdési időpont megadásával.

8060 Mór, Mester utca 2.

Helyek Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő