www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1081886
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR QUALITY ENGINEER / MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (AB-111)

Feladatok:
  • Előszéria/széria gyártás minőségügyi támogatása, a gyártáshoz szükséges dokumentumok elkészítése
  • beépülő alkatrészek minőségügyi ellenőrzése,
  • tisztasági laborral és a beszállítókkal való aktív kapcsolattartás,
  • szoros együttműködés a design project teammel,
  • PPAP összeállítása.

Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • legalább 3 éves multinacionális környezetben minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • autóipari technikák ismerete: PPAP, Control Plan, 8D, FMEA,
  • termékbevezetésés/vagy előszéria gyártásban szerzett tapasztalat,
  • MS Office és SAP felhasználó szintű ismerete,
  • akció-orientált gondolkodás,
  • jó kapcsolatteremtő képesség,
  • folyamat menedzselési tapasztalat.

Előny:
  • német nyelvtudás
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC