www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.12.
Hirdetés azonosító: 1073814
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR PYTHON FEJLESZTŐ (GYJAL)

Feladatok:

  • Python fejlesztői feladatok ellátása csapatban enterprise környezetben telecom szektorban virtualizációs témában

Elvárások:

  • minimum 4-5 év Python fejlesztői tapasztalat lehetőleg nagyvállalati környezetben
  • folyékony angol nyelvtudás

Előny:

  • OpenStack tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, (IX.ker)
Kezdés: ASAP
Bérezés: Versenyképes, akár számlázás is lehetséges

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió