www.cvonline.hu

Senior projektvezető

  • A hirdetés 424 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • A PM felel az általa vezetett projekt leszállításáért a meghatározott határidőre, az adott költségkereten belül.
  • A projekt üzleti céljainak megértése és a célok eléréshez szükséges leszállítandók meghatározása
  • A projekt szervezet kialakítása a projekt végrehajtásához szükséges kompetenciák meghatározása és az erőforrások bevonása. A projekt vezető gondoskodik a projekt tagok direkt vezetőinek jóváhagyásának beszerzéséről a projekten való munkavégzés engedélyezésére.
  • A projekt terv elkészítése az OTP Bankban alkalmazott standard mérföldkövek beépítésével, a vállalt határidők meghatározásával és a szükséges erőforrások megjelölésével.
  • A hivatalos projekt dokumentációk elkészítése, jóváhagyatása és dokumentálása. A projekt fő fázisainak átlépéshez szükséges jóváhagyások megszerzése az OTP Bank által meghatározott projekt menedzsment folyamatok követésével.
  • A projekt belső kommunikációjának és a projekt tagok hatékony együttműködésének biztosítása
  • A projekt beszerzési koordinációja a beszerzési terület bevonásával.
  • A projekt változás kezelési folyamatának irányítása a szükséges dokumentációk elkészítése, jóváhagyatása és kommunikálása.
  • A projekt kockázatok felmérése és akcióterv kialakítása a kockázatok valószínűségének és lehetséges hatásainak csökkentésére.
  • A projekt problémák (issue-k) kezelése és szükség esetén eszkalálása a szponzor számára.
  • Rendszeres heti jelentés készítés a projekt státuszáról és vezetői kommunikáció az OTP Bank vezető testületei számára.

Követelmények:

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • minimum 5 év projekt menedzsment szakmai tapasztalat
  • PMI vagy IPMA minősítés
  • Kiváló kommunikációs képesség magyar és angol nyelven írásban és szóban
  • Jó együttműködési képesség.
  • Agilis és pozitív gondolkodás

Jelentkezési határidő: 2016. január 25.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő