www.cvonline.hu

Senior Projektmérnök

Élelmiszeripari termékek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk Győr-Moson-Sopron megyei munkavégzéssel leendő munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior Projektmérnök (karbantartási terület)

Feladatok:

  • A karbantartási üzem működésének biztosítása, fejlesztésének támogatása

  • Gyártás zökkenőmentességének biztosítása, gyártási folyamatok fejlesztése és optimalizálása

  • Gyártósor hatékonyságának növelése

  • Alternatív termelési lehetőségek meghatározása és értékelése

  • Termékváltásokhoz kapcsolódó optimalizálási intézkedések végrehajtása, nyomon követése

  • Az egyes projektekhez tartozó dokumentumok elkészítése, karbantartása, vezetése

  • Projekt eredményeinek összevetése a részcélokkal

  • Projektekre megfogalmazott mérőszámok követése, rögzítése, írásbeli és szóbeli jelentések és prezentációk készítése

  • Szakmai konzultáció a projektekben érintett szervezeti egységekkel

  • Határidők betartása a projektre vonatkozóan

Elvárások:

  • Gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség

  • 2 5 év tapasztalat mérnöki munkakörben

  • Tervező programok felhasználói szintű ismerete (CAD, SolidEdge, SolidWorks)

  • Minimum középszintű aktív angol nyelvtudás

Személyes kompetenciák:

  • Jó problémamegoldó képesség, rendszerben való gondolkodás, gyakorlatiasság

  • Képes önállóan és projektben is dolgozni

  • Keresi a kihívásokat, nyitott az új ismeretek megszerzésére

  • Proaktív, rugalmas, dinamikus és eredményorientált személyiség

Előny:

  • TPM tapasztalat

  • Lean ismeretek

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Stabil, multinacionális háttér

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.