Senior projektmérnök - Szombathely környéke (Referenciaszám: HM-1567)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2017.01.29.
Hirdetés azonosító: 1053987

Feladatok:

  • Adott gyártási terület napi szintű műszaki támogatása
  • Hatékony közreműködés a termelés során felmerülő problémák kiküszöbölésében
  • Gyártási folyamatok kialakítása a Lean alapelveknek megfelelően
  • Gyártóeszközök felügyelülete, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények meghatározása
  • Változások bevezetése és dokumentálása
  • Speciális projektmunkák koordinálása (új termék bevezetések, géptelepítések, áthelyezések, új berendezések átvétele, - beüzemelése, gépfejlesztések)
  • A gyártási folyamatok optimalizálása (selejtcsökkentés, termelékenység, stb.)

Elvárások:

  • Műszaki diploma
  • Erős angol nyelvtudás
  • Sorozatgyártásban mérnöki támogatás és - fejlesztés területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Lean-eszközök alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret előny
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. piacvezető, gyógyszeripari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1567-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Termelési menedzser, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Mérnök, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Szombathely
Vas
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -