www.cvonline.hu
Senior projektmenedzser
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 999447
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • A Műszaki terület Projekt Menedzsment Irodájaként mi biztosítjuk és folyamatosan fejlesztjük az informatikai és hálózati területek projektjei által alkalmazható projektmenedzsment eszköztárat és módszertant
  • Szorosan együttműködünk a program menedzserekkel a programok és alprojektjeinek koordinálásában
  • A terület stratégiai és kiemelt programjai. projektjei számára csapatunk biztosítja az egységes kommunikációs, erőforrás menedzsment, szervezeti felépítés kialakítása és riportálási folyamatok működtetését
  • A projektek működésfejlesztése mellett komoly hangsúlyt fektetünk saját csapatunk belső működésének állandó fejlesztésére, új ötletek tesztelésére, bevezetésére
PROFIL
  • Rendelkezz felsőfokú végzettséggel gazdasági és/vagy műszaki, informatikai területen
  • Legyen 3-5 éves projektvezetői és / vagy projekt iroda tapasztalatod
  • Rendszeresen használd magas szinten az angol nyelvet
  • Gyakorlati ismerettel rendelkezel a PMP, IPMA, Prince2 módszertanokkal kapcsolatban
  • Legyél jártas informatikai rendszerek bevezetésének folyamatában, módszertanában
  • Képes legyél több feladat párhuzamos végzésére, legyél rugalmas, kreatív, nyitott személyiség
  • Legyenek kiváló problémamegoldó készségeid, hatékonyan kommunikálj, és tudj csapatban dolgozni
  • Legyél képes vezetésre és irányításra

Kategória
IT / Informatika
Régió