www.cvonline.hu

Senior projektkoordinátor

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Karosszéria elemeket gyártó partnercégünk bővülő csapatába keresünk felsőfokú műszaki végzettséggel és hasonló területen szerzett több éves tapasztalattal rendelkező

Senior Projektkoordinátor

munkatársat.

Ügyfelünk vezető pozíciót foglal el a karosszéria elemek gyártásában - nem csak hazai, de nemzetközi piacokon is. Több mint 200 éve foglalkoznak ezen világszínvonalú termékek gyártásával és beszállításával. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően a mai napig családi tulajdonban lévő vállalkozásról van szó, mely jövőbe mutató karrier lehetőséget, perspektívát és stabil, kiegyensúlyozott munkakörülményeket biztosít az ott dolgozóknak.

Feladatok:

  • Az új termékek bevezetéséhez fűződő projektek teljes koordinációja,
  • projektkoordinátori csapat vezetése és ellenőrzése,
  • lokális projektcsapat és/vagy keresztfunkciós csoport irányítása,
  • a projekt tervben meghatározottak időbeni végrehajtatatása,
  • a változások lebonyolítása, felügyelete,
  • corporate irodával való szoros kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség,
  • legalább 3-5 év éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete,
  • kitűnő kommunikációs és együttműködő képesség.

További előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • német nyelvtudás.

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi lehetőségek,
  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Munkavégzés helye:

Esztergom

E-mail cím megjelenítése

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol