www.cvonline.hu
Senior Projekt Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.03.11.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 896511
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kivitelezés végrehajtói szinten a vállalat nemzetközi üzleti egységeinél

  • Folyamat modell és eszköztár bemutatása nemzetközi szinten

  • Helyes automatizálás használati esetek keresésben való részvétel, folyamatelemzés tanácsadás

  • Elsődleges kapcsolattartó nemzetközi üzleti egységektől jövő programmal kapcsolatos kérdésekben

  • Maturity Map készítése automatizálási munkakörökhöz

  • Technikai koncepciók előkészítése (infrastruktúra, hálózat)

  • Roadmap tervezése a vállalat számára
  • Elvárások

  • IT területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma

  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelv előny

  • Legalább 5 éves tapasztalat folyamat és a vállalati architektúra tanácsadás területen

  • Legalább 5 éves tapasztalat projekt menedzsment területen

  • Nemzetközi mobilitás, idő 50%-a utazás

  • Előnyök

  • AG webMethods szoftver ismeret

  • HP Operation Orchestration ismeret

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Karrierlehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió