www.cvonline.hu
Senior Projekt Manager (Szoftverfejlesztés)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.25.
Hirdetés azonosító: 652293
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kivitelezés végrehajtói szinten a vállalat nemzetközi üzleti egységeinél
  • Folyamat modell és eszköztár bemutatása nemzetközi szinten
  • Helyes automatizálás használati esetek keresésben való részvétel, folyamatelemzés tanácsadás
  • Elsődleges kapcsolattartó nemzetközi üzleti egységektől jövő programmal kapcsolatos kérdésekben
  • Maturity Map készítése automatizálási munkakörökhöz
  • Technikai koncepciók előkészítése (infrastruktúra, hálózat)
  • Roadmap tervezése a vállalat számára

Elvárások

  • IT területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelv előny
  • Legalább 5 éves tapasztalat folyamat és a vállalati architektúra tanácsadás területen
  • Legalább 5 éves tapasztalat projekt menedzsment területen
  • Nemzetközi mobilitás, idő 50%-a utazás

Előnyök

  • AG webMethods szoftver ismeret
  • HP Operation Orchestration ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió