www.cvonline.hu

Senior Projekt Kontroller [BA-KSK1]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.04.03.
Jelentkezési határidő: 2012.05.22.
Hirdetés azonosító: 327848

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk piacvezető, magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő acélszerkezeti gyártással- és szereléssel foglalkozó vállalat.
A cég tevékenysége 2004-ben kibővült út- és autópálya kivitelezésekkel, mély-és magasépítéssel, illetve környezetvédelmi beruházásokkal. Jelenleg a gazdasági osztályra keresünk motivált és agilis Senior Projekt Kontrollert.

Feladatok

- Éves terv, havi-, projekt előrejelzések készítése
- Részvétel a havi zárások összeállításában (költség felosztás, egyeztetések, beszámolók)
- Számviteli-, elszámoltatási-, belsőszabályozási- és információs rendszer folyamatos fejlesztése
- Projektek elő-, közbeeső- és utókalkulációi
- A cég és az egyes alrendszerek működésének folyamatos auditálása gazdaságossági, szabályszerűségi, célszerűségi szempontból
- Tárgyalásokon való részvétel

Elvárások

- Pénzügyi vagy gazdasági felsőfokú végzettség
- Pénzügyi, kontrolling területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
- Építőiparban szerzett tapasztalat
- Microsoft Excel, Word magas fokú ismerete
- Pontos, precíz munkavégzés
- Analitikus gondolkodásmód
- Fontossági sorrend felállítás, határidők betartása, felelősségvállalás
- Megbízhatóság, lojalitás
- Önállóság, határozottság
- Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség

Előny

- SAP ismeret
- Angol- vagy németnyelv-tudás

Munkavégzés helye
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió