www.cvonline.hu

Senior Production Planning Associate

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2015.04.06.

Pozíció leírása / Job description

On behalf of our international Client we are looking for a Senior Production Planning Associate in order to take part in a greenfield-operation.

Feladatok:

• Planning of the production of galvanizing and slipping
• Continuous monitoring of the process and adjusting where needed
• Serve internal and external clients

Elvárások:

• Diploma intermediate vocational education level
• At least 3-5 years of experience gained in planning
• Command of English (and/or German) in speech and writing
• IT literacy: good knowledge of MS-Office and SAP (a must)
• Willingness to travel abroad for training purposes

Amit kínálunk:

• Opportunity to join a successful and expanding international, family owned business
• Chance to take part in a greenfield operation
• Working in international environment
• competitive salary

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -