www.cvonline.hu

Senior Product Manager

  • A hirdetés 898 napja lejárt
Video streaming megoldások fejlesztésére specializálódott partnercégünk csapatába keresünk Senior Product Managert.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • A fejlesztői csapat (kb. 20 fő) munkájának szakmai irányítása
  • Projektek tervezése, ellenőrzése, átláthatóság biztosítása
  • A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése, metodológia kidolgozása
  • Üzleti döntések szakmai előkészítése
  • Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival, valamint a CTO-val

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • iOS, Android, Windows Phone, MS SQL, .NET és egyéb webes technológiák (XML,JSON, AJAX) ismerete
  • Erős projektvezetői szemlélet
  • Fejlesztési (vezető) tapasztalat
  • Magas szintű tervezési és dokumentálási képesség
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú függetlenség és proaktivitás

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés történhet mind alvállalkozói, mind a munkavállalói státuszban (alvállalkozói preferált)

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B09spm

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika