www.cvonline.hu

Senior Privát bankár - Debrecen

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking Divízión belül a Private Banking területre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • Potenciális ügyfélkör (kiemelt magánszemély ügyfelek) befektetési igényeinek feltérképezése, azok magas szintű kiszolgálása, valamint keresztértékesítési tevékenység,
  • Aktív együttműködés a Bank vállalati és lakossági területével,
  • Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben,
  • Befektetési ajánlatok elkészítése, jövőtervezés,
  • Pénz- és tőkepiacok folyamatos monitorozása,
  • Befektetési javaslatok megfogalmazása,
  • Aktív ügyfélkapcsolat-ápolás
  • Vállalati, lakossági értékesítési lehetőségek felismerése, lead generálás
  • Működési terület: Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen központtal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Értékpapír jogi szakvizsga (teljes, mind a 4 modulban megszerzett szakvizsga előnyt jelent)
  • Jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Privát vagy Prémium bankárként eltöltött min. 3 éves munkatapasztalat
  • Pénz- és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • Kimagasló kapcsolatteremtő, és kapcsolattartó készség, ügyfelekkel és kollegákkal egyaránt
  • Strukturált gondolkodásmód, stratégiai attitűd,
  • Önálló munkavégzés, hatékony munkaszervezés képessége

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Debrecen
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő