www.cvonline.hu

Senior PHP szoftver fejlesztő

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Jelentős hazai és nemzetközi sikereket elért, neves mezőgazdasági ügyfélkörrel rendelkező, precíziós agrártechnológiai megoldásokat fejlesztő partnerünkhöz keresünk munkatársat Senior PHP szoftver fejlesztő pozícióba.

Feladatok

  • Webes kliens fejlesztése Yii frameworkkel PHP nyelven
  • Háttérrendszer szoftverének fejlesztése: Algoritmus implementáció, MySQL adatbázis kezelés, új üzleti logika kifejlesztése
  • Szoros együttműködés hardver fejlesztő és beágyazott szoftver fejlesztő csapatokkal

Elvárások

  • Műszaki informatikus, villamosmérnöki vagy szorosan kapcsolódó tanulmányok
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • PHP alapos ismerete
  • OOP/MVC szemlélet
  • jQuery ismerete
  • MySQL magas szintű ismerete
  • Linux felhasználói szintű ismerete
  • Git vagy egyéb verziókezelő rendszer ismerete
  • Apache webserver ismerete
  • Magaszíntű probléma megoldó képesség, képesség önálló munkavégzésre, gyakorlatias hozzáállás
  • Angol nyelvtudás

Előny

  • Yii, vagy más MVC keretrendszer ismerete
  • Csapatjátékos
  • Algoritmikus gondolkodás
  • Vezetői hajlandóság

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Részvétel világszínvonalú új megoldások kutatásában és kifejlesztésében
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika