www.cvonline.hu

Senior PHP programozó

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 947256
lejárt

Country:    Hungary (+36) • Budapest

Description of position:    Megbízónk fejlesztői csapatába keresünk senior PHP programozót

Duties:    •- A fejlesztés elindítása, az elkészült specifikáció alapján a rendszer megtervezése, adatbázis tervezése, felépítése, szükség esetén a specifikációhoz belső keretrendszer továbbfejlesztése

•- A megkapott sitebuild alapján a statikus weboldalak dinamikussá tétele

•- A specifikáció alapján a meghatározott funkciók elkészítése

•- Hibajavítás, továbbfejlesztési igények megvalósítása

Requirements, skills:    •- Felsőfokú szakmai végzettség, vagy azonos szintű szakmai tapasztalat

•- Legalább 3 év hasonló munkakörben eltöltött idő

•- PHP5 OOP, MVC pattern aktív tapasztalat

•- Naprakész ismeretek a PHP verziókról

•- Verziókezelő ismeret SVN, GitHub

•- HTML 5, CSS 3 ismeretek

•- Igényes kódolás

•- jQuery, jQuery UI, Bootstap ismeret

•- Felhasználói szintű UNIX ismeret

•- Angol nyelvtudás, dokumentációk olvasására

Known languages:    Angol középfokú szintű nyelvtudás • dokumentációk olvasására

Short company info:    Megbízónk hazai és külföldi projektekben, informatikai fejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonban lévő vállalat. Szolgáltatási portfóliójukban megtalálható a nagyvállalati rendszerfejlesztés, és a webes és mobil technológiák is.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Esély az egyéni és szakmai fejlődésre

• Emberközpontú hozzáállás

• Kölcsönös szimpátia esetén hosszú távú együttműködés

• Igény esetén későbbiekben lehetőség külföldi munkavégzésre

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, illetve megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió