www.cvonline.hu

Senior PHP programozó, webfejlesztő

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Főállású Senior PHP programozót, webfejlesztőt keresünk

Média portálok, videó portálok, honlapok és még sok más érdekes és színes projekt fejlesztéséhez keresünk elsősorban PHP (PHP5, OOP), MySQL, XHTML/CSS, Java Script, AJAX technológiákat alaposan ismerő, jQuery környezetben jártas fejlesztőket.

Elvárásaink:

  •     minimum 4-5 éves webfejlesztői tapasztalat
  •     PHP5 kiemelkedő ismerete
  •     MySQL kiváló ismerete
  •     AJAX és Javascript alapos ismerete
  •     OOP, MVC szemlélet

Előnyt jelent:

  • Nagy látogatottságú, komplex web-rendszerek, portálok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • mobil és tablet eszközökre optimalizált webalkalmazások készítésében szerzett tapasztalat (webkit, html5), rendszerszemlélet
  • fejlesztési módszertanok, szabványok és trendek átfogó ismeret
  • regExp. ismeretek
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős állás, projekt-jellegű munkabeosztással;
  • versenyképes fizetés a teljesítmény elismerésével;
  • fiatal, dinamikus csapat;
  • otthonos hangulat
  • stabil háttér, egyéni fejlődési lehetőségekkel.

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével és referencia munkák listájával várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator