www.cvonline.hu

Senior PHP fejlesztő,csapatvezető - INT/6/13

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Partnerünk részére keresünk

Senior PHP fejlesztő kollégát

Feladatok:

  • 2-3 fős csapat koordinálása
  • Segítség nyújtása a kezdő fejlesztő kollégák részre
  • Egyedi Web alapú alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások támogatása magyar és külföldi partnereink részére LINUX környezetben
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • 2-5 év PHP, HTML, CSS, Javascript és SQL programozói tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete
  • Társalgási angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Debian Linux alapos ismerete
  • PostgreSQL tapasztalatok
  • Java nyelv, JEE ismerete
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő