www.cvonline.hu
Senior PHP fejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.29.
Hirdetés azonosító: 973118
lejárt

Online interaktív felületek üzemeltetésével foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk tapasztalt back-end PHP fejlesztőket, budapesti munkavégzéssel. Megbízónk által működtetett weboldalak évek óta a világ leglátogatottabb weboldalai között szerepelnek, ezért kihívást jelentő, komplex feladatokkal lehet szembesülni a mindennapi munkavégzés során.

Feladatok:

  • Belső használatú, háttértámogató rendszerek folyamatos fejlesztése (pénzügyi és adminisztratív területen)
  • Online szolgáltató weboldal fejlesztése
  • Igény esetén új funkciók tervezése és megvalósítása
  • Meglévő kód továbbfejlesztése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elvégzése
  • Együttműködés virtuális csapatokkal

Elvárások:

  • Minimum 5 éves PHP programozói tapasztalat
  • Objektum orientált programozásban és tervezésben szerzett tapasztalat
  • Design patternek elméleti és gyakorlati ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Verziókezelő rendszerek (svn, git, stb) ismerete
  • Korszerű PHP keretrendszerek ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lehetőség folyamatos szakmai fejlődésre
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Lehetőség angol nyelvtudás aktív használatára
  • Részvételi lehetőség szakmai konferenciákon
  • Profi fejlesztői környezet, kidolgozott Continuous Integration rendszer
  • Barátságos vállalati kultúra

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.