www.cvonline.hu

Senior PHP fejlesztő

  • A hirdetés 753 napja lejárt

 Lechner Tudásközpont Nonprofit Kft.

keres

munkatársat

Feladata az informatikai fejlesztési projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Web-es informatikai,  fejlesztések elkészítése, ezen belül:
  • PHP alapú szerver oldali fejlesztés
  • Adatbázis tervezés és kialakítás
  • Közreműködés projektek előkészítésében
  • Közreműködés software tervezésben
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztések dokumentálása

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves (webes területen szerzett) PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat, PHP nyelv és SQL (PostgreSQL) magabiztos ismerete
  • Minimum két nagyobb PHP keretrendszer ismerete
  • Erős HTML, CSS, Javascript, XML ismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Gyors tanulási képesség, jó elemző készség

Előny:

  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Térinformatikai tapasztalat
  • jQuery, Postgres ismeret
  • PKI alapfokú ismeret
  • GIS rendszerek fejlesztése terén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: 11. kerület

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével a bérigény megjelölésével az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő