www.cvonline.hu

Senior PHP fejlesztő

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, budapesti megbízója részére

Senior PHP fejlesztőt
keres.

Feladatok:
• Nemzetközi, nagy terheltségű oldalak OOP fejlesztése,
• Backend fejlesztés PHP5-ben,
• Már meglévő, és teljesen új, milliós látogatottságú weboldalak fejlesztése,
• Szoftver architektúra megtervezése,
• Tesztelés, dokumentáció.

Elvárások:
• Egyetemi végzettség,
• 3-4 év PHP5-tel, nagy látogatottságú oldalak fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat;
• Alapos Symphony, és adatbázis kezelési SQL(MySQL) ismeretek,
• Modern Javascript, JQuery, HTML, CSS, Crossbrowser gyakorlati tapasztalat,
• Linux alapismeretek,
• Verziókezelők ismerete,
• Biztonságos technológiák ismerete,
• Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:
• Önálló projektek,
• Dinamikus, motivált, elhivatott csapat;
• Versenyképes bérezés;
• Szakmai fejlődési lehetősége,
• Rugalmas, eredményorientált, barátságos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest frekventált részén.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő