www.cvonline.hu
Senior PHP fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896528
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk kiemelkedő technológiai háttérrel, folyamatos innovációra törekedve valósít meg főleg webes projekteket, melyek lehetnek kisebb, egyedi fejlesztések vagy komplexebb rendszerek egyaránt. Több K+F projektet valósítanak meg, valamint saját termékeik fejlesztésén is dolgoznak folyamatosan. A kreatív, újszerű megoldások létrehozása során kiemelten fontos számukra a rugalmasság, az agilitás.

Akit keresünk

  • Szeret dinamikus csapatban dolgozni

  • Megfelelő kommunikációs készséggel rendelkezik munkatársaival és akár ügyféllel szemben

  • Saját szakmai fejlődését szem előtt tartja, ezért folyamatosan tesz is
  • Elvárások

  • PHP 5.3+ ismerete, több éves gyakorlat

  • SQL magabiztos ismerete (MySQL-en kívül)

  • Cache megoldások ismerete

  • SVN, Git, esetleg más verziókezelő ismerete

  • Linux felhasználói szintű ismerete

  • Előnyök

  • Tervezési minták ismerete

  • Rendszerszemlélet, absztrakt gondolkodás

  • Symfony2+ alapos ismerete

  • Javascript, jQuery magabiztos ismerete és használata

  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete szóban, írásban

  • Nagyobb csapatban történő munkavégzésben szerzett tapasztalat

  • Scrum módszertan ismerete

  • Élő webes referenciák

  • Nagyterheltségű rendszerek fejlesztésében való jártasság

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés

  • Izgalmas hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

  • Folyton megújuló lehetőségek, barátságos csapat

  • Folyamatos szakmai fejlődés, innovatív légkör

  • Munkavégzés helye: Balaton környéke vagy Budapest

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Veszprém

    Egyéb hasonló állások Önnek
    PROGRAMOZÓ MÉRNÖK (Célgépek)

    IMPC Personnel Hungária Kft.

    Megbízónk dinamikus t...
    Magyarország

    .NET-FEJLESZTŐ

    Fejér megyei, neves járműipari multinac...

    PHP programozó - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1452)

    Man at Work Kft.

    Feladatok: PHP alapú rendszerek, illetve oldala...
    Veszprém