www.cvonline.hu

Senior PHP fejlesztő

  • A hirdetés 999 napja lejárt

A Russmedia Digital cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó budapesti divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • SQL lekérdezések, riportok és statisztikák készítése
  • Client service-ek fejlesztése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a központi fejlesztő csapattal
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • HTML oldalak fejlesztése
  • Design tervek készítése
  • SQL Lekérdezések optimalizálása
  • PHP alkalmazások tervezése, fejlesztése, karbantartása

Elvárások:

  • MYSQL adatbázis ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 3-4 év PHP fejlesztői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • HTML, jQuery, javascript, CSS ismeretek
  • Utazási hajlandóság (rendszeres külföldi utak)
  • Középfokú angolnyelv-ismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Design pattern készség szintű használata
  • Adatbázis tervezési, optimalizálási ismeretek

Előny:

  • Symfony keretrendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, notebook
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol