www.cvonline.hu

Senior PHP fejlesztő

  • A hirdetés 18 napja lejárt

Feladatok

  • PHP, HTML, Javascript és adatbázis programozás, együttműködés az alvállalkozói partnerekkel

  • új szolgáltatások bevezetésekor műszaki támogatás nyújtása, tanácsadói tevékenység ellátása

  • részvétel az alvállalkozók kiválasztásában

  • weboldal kialakítás tervezése, forráskódok verziókövetése és menedzselése

  • műszaki koncepciók kidolgozása, figyelembe véve a nemzetközi és hazai technikai fejlesztéseket

  • értékesítés presales mérnöki támogatása (értékesítési feladatok nincsenek)

Elvárások

  • szakirányú, legalább középfokú végzettség

  • minimum 3-4 év PHP, HTML, Javascript és adatbázis-programozói tapasztalat

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • precizitás, kreativitás, ügyfélközpontú megközelítés, jó kommunikációs és együttműködési készség, problémamegoldá

Előny

  • streaming, CDN és egyéb multimédiás szolgáltatások ismerete

  • webszerverek tervezésében, üzemeltetésében, illetve Linux szerver-üzemeltetésben és mobil-alkalmazások fejlesztésében szerzett gyakorlat

Egyéb információ

Amit kínál a cég:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör

  • versenyképes fizetés

  • dinamikus csapat

  • kényelmes irodai környezet

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika