www.cvonline.hu
Senior PHP fejlesztő (PJ3617)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 936298
lejárt

E-learning tananyagok fejlesztésével foglalkozó, stabil háttérrel rendelkező partnerünk munkatársat keres

Senior PHP fejlesztő Budapest (PJ3617)

Feladat:
- Vezető fejlesztői feladatok ellátása
- E-learning rendszerek (pl. Moodle, ILIAS) és tananyagok (pl. SCORM) fejlesztése
- Egyedi modulok tervezése és implementálása
- E-learning tananyagokba építhető innovatív elemek tervezése és fejlesztése
- Egyéb nyílt forráskódú rendszerekben (pl. Joomla, Wordpress) magas szintű programozási feladatok
- Aktív részvétel az új fejlesztési irányvonalak kialakításában
- Együttműködés a fejlesztő és tananyagszerkesztő kollégákkal
- Funkcionális specifikáció összeállítása

Elvárások:
- Magas szintű PHP 5.x, JavaScript, MySQL tapasztalat
- Legalább 5 év programozói tapasztalat
- Magas motiváció
- Önállóság, problémamegoldó készség

Előny:
- Kiemelkedő HTML5, CSS3 tudás (pl. bootstrap és parallax technológia)
- Angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Kihívást jelentő, valóban érdekes, sokrétű feladatok
- Innovatív, inspiráló, fiatal csapat
- Kellemes munkakörnyezet, jó hangulat
- A munkavégzés helye Budapest, 11. kerület

Kérlek, részletes magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küldd el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választod, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió