www.cvonline.hu

Senior PHP fejlesztő - Németország, München

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 880327
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Sürgősen keresünk angol és német nyelvtudással rendelkező PHP fejlesztőt az alábbi feltételekkel!

Feladatkör, felelősségek:    A feladat komplex (full life cycle) szoftverfejlesztési feladatok ellátása, illetve már létező IT applikációk optimalizálása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárt az alábbi technológiák megbízható ismerete: J2EE, XML Schema, XSLT, ETL, PHP, MySQL, Linux

Nyelvtudás:    Min. középszinten aktív angol és német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy magyar szoftverfejlesztő vállalat, amely külföldi és hazai ügyfelek részére nyújt informatikai szolgáltatásokat. Jelenleg németországi partnerükhöz, hosszú távra keressük az új kollégát.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld