www.cvonline.hu

Senior PHP fejlesztő (B18spf)

  • A hirdetés 418 napja lejárt

Senior PHP fejlesztő

B18spf

Partnercégünk informatika és telekommunikáció területén működő tanácsadó és fejlesztő cég, amely az internet világában is átlátható, minőségi megoldásokat biztosít partnerei számára. Az elmúlt években több tucat honlapot, vállalati rendszert és mobil

Feladatok:

  • Különböző projektekben való részvétel, alkalmazások fejlesztése PHP programnyelven
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tesztelés
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi műszaki végzettség
  • 3-5 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • CMS ismeret (Joomla preferált)
  • MVC framework ismeret
  • Git, Composer, Linux ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Nyitottság a fejlődésre, szakmai elhivatottság

Egyéb információ:

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző üzletágakból
  • Fiatalos, családias légkörű cég
  • Széles spektrumú fejlesztések és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
  • Belvárosi, jól megközelíthető iroda

Munkavégzés helye:

  • Budapest (9.kerület)

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol