www.cvonline.hu

Senior PHP DevOps felvétel német céghez

  • A hirdetés 664 napja lejárt

A van der Meer Gruppe GmbH németországi székhelyű vállalkozás, amely vállalati beszerzések informatikai támogatásával foglalkozik. Ehhez egy online rendszert fejlesztett ki, amely az évek során vállalati döntéstámogató rendszerré nőtte ki magát.  Összesen 20 különböző szerver szolgálja ki a tevékenységet, amelyek többnyire Linuxon futó Apache és MySQL szerverek. A rendszer fejlesztéséhez és a szerverek menedzseléséhez keresünk junior munkatársat Budapestre.

A leendő kollégával kapcsolatban leginkább a tanulásra és új megoldásokra való nyitottságot várjuk el. Linux és a LAMP stack ismerete szintén fontos, de mélyebb szintű PHP programozási ismeretek a felvételhez nem szükségesek.

A sikeres felvétel után várhatóan Németországban néhány hetes betanulóidőszak következik. Az utazás és szállás költségeit természetesen a munkaadó fizeti. A munkavégzés Budapesten zajlik egy barátságos co-working irodában.

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés
- barátságos munkakörnyezet
- a döntésekben való részvétel
- fejlődési lehetőség

Amit várunk:

- PHP, BASH, MySQL fejlesztési ismeret

- tapasztalat Linux adminisztrációban
- MySQL, Apache, levelező szerverek ismerete
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- új technológiák megismerésére való nyitottság

Ami előnyös:
- Amazon Cloud ismerete

A jelentkezéshez küldj önéletrajzot a robert pont pragai kukac vandermeergruppe pont de címre.

Részleg

Budapest Office

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol