www.cvonline.hu

Senior Pénzügyi Szakértő

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Treasury területe

SENIOR PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ, Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • pénzügyi, adatszolgáltatási folyamatok ellátása, elemzések készítése,
  • részvétel a vállalatcsoportok jelentéseinek elkészítésében,
  • közreműködés a társaságok teljes bankforgalmának lebonyolításában,
  • banki megbízások aláírása, banki terminálrendszerek kezelése, kapcsolattartás a társaság számlavezető bankjaival,
  • bankokkal történő szerződéskötésben való részvétel, bankszámlaszerződések kezelése, nyilvántartása,
  • rövid és hosszú távú likviditástervezésben való részvétel,
  • eszköz-forrás menedzsment riport készítése,
  • adatszolgáltatási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • önállóság, rendszerszemlélet jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. november 20-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol