www.cvonline.hu

Senior pénzügyi szakember

  • A hirdetés 832 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Csúcsminőségű termékeket gyártó Partnerünk számára keresünk a következő pozícióba jelöltet:

Pozíció leírása:

A gyártás során keletkező költségek kontrollingja;
Költségkalkulációk, jövedelmezőségi vizsgálatok készítése;
Elemzések és riportok készítése a vezetés részére;
Költségcsökkentő ötletek kitalálása és továbbítása a vezetés irányába;
Bérszámfejtési feladatok ellátása;
Pályázatok összeállításában való részvétel, nyomon követése, elszámolása;
Terv-tény adatok, projektek nyomon követése;
Havi pénzügyi zárásokban való részvétel;
Állami hivatalok részére adatszolgáltatás, ill. részvétel az adatszolgáltatási dokumentációk készítésében.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség
Tárgyalási szintű német nyelvtudás
Min. 4 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Biatorbágy vonzáskörzete, Pest megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Fiatalos lendületes környezet