www.cvonline.hu

Senior pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 674 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

keres saját csapatába munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior Pénzügyi munkatárs

Feladatok:

  • Teljes körű számlázás, kintlévőségek kezelése, cash-flow vezetés, banki ügyintézés (utalás, terminálkezelés), követelés (kintlévőségek) kezelése,
  • Pénzügyi tárgyú, tartalmú riportok és kimutatások készítése (bérekhez, hitelekhez, projektekhez, stb.),
  • Pénztári bizonylatok, vevők, szállítók folyószámlájának egyeztetése, illetőleg az azokkal kapcsolatos könyvelések elvégzése,
  • Banki bizonylatok kezelése, lefűzése,
  • Tény/ terv elemzések és más kimutatások készítése,
  • Kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal, bankkal (normál ügyintézés és hitelkérelmek, igazolások kérése, stb.) , apeh-kal (inkasszó, vh és egyéb esetekben),
  • Számlák rögzítése, nyilvántartása,
  • Bizonylatok kódolása és annak ellenőrzése, költséghelyezés,
  • Üzleti terv összeállításában közreműködés,
  • Jobbító javaslatok kidolgozása saját területének, és a cég működésének hatékonyabbá tétele érdekében,
  • Belső szabályzatok, eljárások és minőségi előírások, valamint a határidők betartása,
  • A cég üzleti érdekeinek és értékrendjének maximális képviselete, jó hírének erősítése.

Elvárás:

  • Mérlegképes könyvelői vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat pénzügyi területen, hasonló munkakörben,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, Power Point),
  • Magasfokú Excel tudás,
  • Pontosság, precizitás,
  • Komoly megbízhatóság, lojalitás.

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú együttműködés
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Magyarország
Kategória -