Senior pénzügyi munkatárs ( a pénzügyi vezető közvetlen helyettese)

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Partnerünk élőállat és hús importjára és exportjára specializálódott nagyvállalat. Pénzügyi csapatukba keresnek szenior pénzügyi munkatársat.

 Feladatkör:

  • a pénzügyi vezető közvetlen támogatása
  • pénzügyi tervezésben, elemzésben és riportálásban való részvétel
  • likviditásmenedzsment, vevőportfólió, jövedelmezőségszámítás
  • egyéb ad hoc riportok elkészítése, koordinálása
  • aktív kapcsolattartás bankokkal és partnervállalatokkal nemzetközi szinten
  • folyamatos kapcsolattartás a vállalat egyéb szervezeti egységeivel

 Elvárás:

  • pénzügyi és számviteli felsőfokú végzettség
  • 3-5 év releváns tapasztalat (elsősorban vállalati oldalon, számvitel, kontrolling területen)
  • jártasság likviditásmenedzsment, vevőportfólió, jövedelmezőségszámítás területén
  • legalább 2 éves kontrolling tapasztalat
  • tárgyalóképes aktív angol nyevtudás (nemzetközi vállalatokkal kell kapcsolatot tartani)
  • magas fokú IT affinitás (SQL és MS Excel)
  • erős elemzőkészség és riportálási tapasztalat
  • jó szervezőkészség
  • problémamegoldó és elemző képesség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás
  • kreativítás
  • határidők betartása
  • magas fokú terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó

Előny:

  • erős számvitel- kontrolling véna
  • MS AX ismeret

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörülmények, nagyon jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Valóban ösztönző, versenyképes fizetés, fizetett túlóra
  • Hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő kereskedelmi vállalat csapatában
  • Változatos munkakör (magyar és nemzetközi ügyfelek)
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Budapest belvárosától 30 km-re délre (pesti oldalon)

Kérem, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre küldje a pozíció pontos megnevezésével.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013