www.cvonline.hu

Senior pénzügyi kontroller

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

az alábbi pozíció betöltésére várja a pályázók jelentkezését

Feladatok:

  • A Bank havi, negyedéves, éves teljesítmény elemzésének elkészítése és az ehhez szükséges dokumentumok, reportok generálása, ideértve a részletes kamat elemzést és költség bontásokat, vezető információs rendszer reportokat
  • A napi, havi és negyedéves likviditási reportok alapján likviditási elemzés és kamat stressz elemzés készítése
  • Az eszköz-forrás gazdálkodási bizottság üléseihez szükséges mindennemű dokumentum elkészítése a végső döntéshozók számára
  • A bank közép és hosszú távú üzleti stratégiájának készítése, meglévők aktualizálása
  • A bank költségvetésének elkészítése közép és hosszútávra
  • A tény adatok és a költségvetési adatok közötti eltérések elemzése
  • Egyéb elemzési anyagok készítése, mint pl. gazdasági helyzet, bank szektor és pénzügyi szolgáltatások továbbá ingatlan piaci helyzet

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség, pénzügyi vagy számviteli szakirányon
  • Minimum 3-5 év releváns tapasztalat banki kontrolling területen
  • Tárgyalóképes angol bankszakmai nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
  • Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás

Előnyt jelenthet:

  • Vezetői tapasztalat

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol