www.cvonline.hu

Senior pénzügyi és kontrolling munkatárs

  • A hirdetés 911 napja lejárt

Megbízónk egy közszolgálati szerv, melynek saját állományába keresünk senior munkatársat a jelenleg zajló uniós finanszírozású kiemelt projektek pénzügyi és kontrolling feladatainak ellátására.

Feladat:
-    Projekt pénzügyi megvalósulásának folyamatos nyomonkövetése, likviditásmenedzselése. Projektek pénzügyi kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése; gyors és hatékony megoldások proaktív kezelése;
-    A projektekhez kapcsolódó támogatás lehívási, kifizetési, ellenőrzési és adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok koordinálása;
-    Kapcsolattartás és együttműködés a közreműködő szervezetekkel, társterületekkel;
-    Terv-tény adatok összevetése, tervtől való eltérések elemzése;
-    A menedzsment döntéseihez megfelelő időben és részletezettséggel információ szolgáltatása, választási alternatívák nyújtása a vezetés számára;
-    A projektek menedzselését végző szakmai csoportok felé pénzügyi, adózási és közgazdasági kérdésekben szakmai tanácsadás;
-    A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a szerv belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása.

Elvárások:
-    Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség (főiskolai/egyetemi),
-    Büntetlen előélet, cselekvőképesség,
-    Minimum 5 év releváns tapasztalat,
-    Hazai és/vagy Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
-    Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
-    Önálló munkavégzés,
-    Nagyfokú precizitás,
-    Nagyfokú problémamegoldó képesség,
-    Proaktív gondolkodásmód,
-    Ütemes munkavégzés,
-    Megbízhatóság és terhelhetőség,
-    Jó rendszerező és lényeglátó képesség,
-    Jó kommunikációs készség (vertikális és horizontális kapcsolattartó képesség).

Előny:
-    Közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél, közbeszerzési és/vagy kontrolling területen szerzett 3 éves tapasztalat,
-    Államháztartási számvitelben való jártasság,
-    Jogi alapismeretek,
-    Mérlegképes könyvelői szakképesítés,
-    Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és legalább középfokú nyelvvizsga.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje át szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...