www.cvonline.hu

Senior pályázatíró

  • A hirdetés 740 napja lejárt

Megbízónk egy tőkealap-kezelő vállalat, aki innovatív kis- és középvállalkozások növekedési stratégiáját menedzseli. Budapesti irodájába keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Pályázati tanácsadás, projektgenerálás és pályázati dokumentáció összeállítása,
  • pályázati elszámolások készítése, kifizetési kérelmek összeállítása,
  • megvalósíthatósági tanulmányok készítése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, helyszíni konzultáción való részvétel,
  • helyszíni ellenőrzésen való részvétel,
  • monitoring jelentések készítése,
  • kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel.

Elvárások

  • Minimum 4 éves releváns tapasztalat kkv szektorban,
  • uniós pályázati projektek megírásában, menedzselésében szerzett szakmai tapasztalat kkv-k számára,
  • felsőfokú közgazdasági, preferáltan pénzügyi végzettség,
  • minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • gazdasági háttértudás,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó készség,
  • precíz munkavégzés,
  • csapatmunkához való pozitív hozzáállás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

  • NKTH pályázatok ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos csapatban szakmai tapasztalatgyűjtés,
  • fejlődő iparágban piacképes szakmai tudás.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol