www.cvonline.hu
Senior ORACLE rendszergazda
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.11.
Jelentkezési határidő: 2017.01.18.
Hirdetés azonosító: 1072761

(Budapest)

Pozícióleírás
Egyedi szoftverfejlesztés és üzemeltetés területén elismert magyar tulajdonú partnerünk csapatába keresünk SENIOR ORACLE RENDSZERGAZDA munkatársat.
A cég az egyik legnagyobb központi államigazgatási szerv IT rendszerelemzési/ tervezési és fejlesztési feladatait látja el. Dinamikusan fejlődnek, több magyarországi kirendeltséggel rendelkeznek.

Budapesti irodájukba Senior Oracle Rendszergazda szakembert keresnek az alábbi feladatokra:

- Szakértői részvétel az Oracle alapú rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
- Oracle adatbázis alapú rendszerek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
- Az Oracle adatbázis alapú rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
- Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
- A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
- Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása

Követelmények
Elvárások:
- szakirányú felsőfokú végzettség
- minimum 5 éves Oracle rendszergazda tapasztalat Unix környezetben
- Oracle DB ismeret
- SQL/PL-SQL tudás

Előnyt jelentő ismeretek:
- JAVA
- Oracle RAC, Data Guard, ASM
- WEB technológiák (Apache, HTML, JS, PHP, XML, CSS)

- versenyképes jövedelem
- egyéb juttatások (pl. cafeteria)
- fejlődési lehetőség (pl. tanfolyamok)
- kellemes irodai környezet
- szakmailag jól felkészült, együttműködő csapat

Kategória
IT / Informatika
Régió