www.cvonline.hu
Senior Oracle DBA
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896587
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyar tulajdonú partnercégünk számára - mely 2003 óta van jelen a piacon - keresünk a magasan képzett, speciális szakértelemmel rendelkező csapatukba új munkatársat a következő pozíció betöltésére:
senior Oracle DBA

Feladatok

  • Oracle adatbázisok monitorozása, adminisztrálása, folyamatos, problémamentes működésük biztosítása.

  • Oracle cloud controlban észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése

  • Az üzemeltetett környezetek installálása, verziófrissítése, finomhangolások végrehajtása

  • Hívások fogadása az operációs rendszer üzemeltetőkkel és az alkalmazás-üzemeltetéssel, ezek dokumentálása és kezelése
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai)

  • Min. 3 év Oracle DBA tapasztalat

  • Oracle 10gR2 és 11gR2 ismerete

  • RAC környezetek ismerete

  • PLSQL területen szerzett tapasztalat (magabiztos kódolvasás)

  • Informatikai angol nyelv ismerete

  • Jó problémamegoldó képesség, struktúrált, rendszerszemléletű gondolkodásmód

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Kétműszakos munkarend és hétvégi készenlét vállalása

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem

  • Belvárosi munkahely, modern irodai környezet

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió