www.cvonline.hu
Senior Oracle DBA
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.12.21.
Hirdetés azonosító: 883233
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyar tulajdonú partnercégünk számára - mely 2003 óta van jelen a piacon – keresünk a magasan képzett, speciális szakértelemmel rendelkező csapatukba új munkatársat a következő pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Oracle adatbázisok monitorozása, adminisztrálása, folyamatos, problémamentes működésük biztosítása.
  • Oracle cloud controlban észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése
  • Az üzemeltetett környezetek installálása, verziófrissítése, finomhangolások végrehajtása
  • Hívások fogadása az operációs rendszer üzemeltetőkkel és az alkalmazás-üzemeltetéssel, ezek dokumentálása és kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai)
  • Min. 3 év Oracle DBA tapasztalat
  • Oracle 10gR2 és 11gR2 ismerete
  • RAC környezetek ismerete
  • PLSQL területen szerzett tapasztalat (magabiztos kódolvasás)
  • Informatikai angol nyelv ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, struktúrált, rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kétműszakos munkarend és hétvégi készenlét vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Belvárosi munkahely, modern irodai környezet
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony

Kategória
IT / Informatika
Régió