www.cvonline.hu

Senior Oracle DBA

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Jelentkezési határidő: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1073053

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő bank, amely csapatukba keres egy Senior Oracle DBA munkatársat.

Feladatok:

• Oracle adatbázis alapú rendszerek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
• Az Oracle adatbázis alapú rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
• Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására.
• A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
• Szakértői részvétel az Oracle alapú rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
• Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása

Elvárások:

• Oracle DB ismeret (11g és 12c környezetben)
• SQL/PL-SQL ismeret
• Linux ismeret (RedHat előnyben)
• 1-2 év közötti szakmai tapasztalat hasonló területen, vagy szakmai gyakorlaton
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete
• Felsőfokú informatikai végzettség

Előny:
+ JAVA ismeret
+ HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
+ RMAN ismeret
+ Oracle RAC, Data Guard, ASM ismeretek
+ Oracle Entreprise Manager Cloud Control ismerete
+ OID ismeretek
+ WEB technológiák ismerete (Apache, HTML, JS, PHP, XML, CSS)

Amit kínálunk:

° Versenyképes fizetés
° Fejlődési lehetőség
° Felelősségteljes munkakör
° Dinamikus csapat
° Modern munkakörnyezet
° Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a